Optika Doubrava

Hamburger - mobilní navigace

Měření zraku

Služby profesionálního optometristy

Specialisté na optometrii v Optice Doubrava vám poskytnou nejkvalitnější optometrickou péči zajištěnou nejmodernějším přístrojovým vybavením. Pokud hledáte nové brýle nebo kontaktní čočky, potřebujete přeměřit zrak a najít nejlepší řešení pro vaše oči, naši specialisté vám budou vždy ochotně nápomocni.

Po odborném změření zraku vám optometrista doporučí nejvhodnější korekci brýlemi nebo vybere a naaplikuje kontaktní čočky dle individuálních potřeb. 

Na brýle zhotovené na základě našeho měření vám poskytneme záruku přivyknutí. Naše optometrická vyšetřovna má statut „Nestátní zdravotnické zařízení“.

Věnujte profesionální péči vašemu zraku v OČNÍ OPTICE DOUBRAVA.

Kdo je optometrista?

Optometrista je specializovaný zdravotník, který poskytuje profesionální vyšetření zraku. Na základě výsledků vyšetření vám doporučí nejvhodnější korekci, vhodné brýlové čočky a pomůže vám s aplikací kontaktních čoček. Optometrie je v dnešní době specializovaným a komplexním oborem, který se zabývá širokým spektrem očních vad, které je možné korigovat brýlemi, kontaktními čočkami nebo jinou korekční pomůckou.

Jak probíhá vyšetření u optometristy?

Vyšetření u optometristy je prováděno moderními přístroji a metodami. Vyšetření zabere zhruba 20-30 minut, na jeho základě stanoví optometrista diagnózu 
a navrhne ideální řešení.

Naše služby

  • Specializované měření zraku moderními přístroji
  • Poradenství ve výběru brýlových čoček
  • Záruka na přivyknutí u multifokálních brýlí
  • Aplikace kontaktních čoček
  • Kompletní vyšetření očí
  • Dětská oční optika - velký výběr dětských brýlí za bezkonkurenční ceny
  • Individuální řešení a nadstandardní záruční i pozáruční servis