Optika Doubrava

Hamburger - mobilní navigace

O nás

O nás

 

Vážené zákaznice, vážení zákazníci

V Oční Optice Doubrava nabízíme komplexní služby v oblasti optiky více než 10 let. Součástí našich optik je nestátní zdravotnické zařízení "optometrie", kde pomocí moderních přístrojů a precizním postupu vyšetření dokážeme určit nejvhodnější korekci pro Vaše oči. Takové měření provádí vždy Optometrista, který má vysokoškolské vzdělání a je odborníkem ve zdravotnictví pro měření zraku a aplikaci kontaktních čoček.

Posláním a vizí Oční Optiky Doubrava je otevřený a přátelský přístup k zákazníkovi, nabídka kvalitního a prověřeného zboží za výhodnou cenu, poskytování vysoké kvality služeb a prodávaných produktů. Od počátku naší činnosti jsme se soustředili především na spokojenost zákazníka a dělali vše pro to, aby se k nám každý rád vracel. S hrdostí můžu říci, že se nám náš cíl daří naplňovat. Každým dnem se snažíme naše služby i nabídku vylepšovat. Za vším, čeho jsme dosáhli, vidíte každodenní práci a vášeň pro to co děláme. Rádi měníme váš pohled na svět.

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

Provozovatel: DOUBRAVA OPTIKA S.R.O., IČO: 04156153, DIČ: CZ 04156153, se sídlem Gen. Sochora 1260/27, 708 00, Ostrava – Poruba, zapsaná v obchodním  rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě oddíl C vložka 62592.